Grandfinále 2018

Grandfinále 2018

Na toto Grandfinále jsme se připravovaly den co den, tvrdě jsme pracovaly, dobrou polovinu našeho volna jsme věnovaly přípravě, a pokud jsme si dopřály oddech, tak jsme odpočívaly tak, abychom vypadaly u prezentace patřičně uvolněně.

A pak to přišlo. Dne 26. 4. 2018 jsme se brzy zrána vydaly vlakem do Brna a v 9 hodin jsme se registrovaly na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity, jež poskytla prostory pro konání tohoto klání. Když jsme dorazily na místo, tak přes veškerou přípravu byl náš tým TriplePower ohromen nejen tím, jak příjemně toto prostředí vypadalo, ale i očividnou sebejistotou všudypřítomných konkurentů, kteří již na první pohled byli ostřílenými prezentéry.

Hodina pravdy nadešla. Děvčata z našeho týmu se nezalekla toho, že byla vylosována jako druhá v pořadí, aby předvedla, co umí. Neměla tu výhodu sledovat, jaké chyby dělají jejich oponenti, aby si připomněla, čeho všeho se musí vyvarovat, neměla čas, aby sledovala konkurenci a uvědomila si, jak jednoduché to vlastně je. A tím vším zatížen stanul tým TriplePower před porotou. Vendula Černá, Jolana Kurková a Barbora Plačková hrdě bojovaly a vybojovaly krásné 3. místo mezi 17 konkurenčními týmy!

A to je příběh o tom, jak jsme získaly první pohár do naší sbírky pohárů z Prezentiády.

Tým TriplePower a coach Miketová

Mohla by zaujmout tato aktualita

loading