Dobrodružná expedice DofE ve Vrbnu pod Pradědem

Dobrodružná expedice DofE ve Vrbnu pod Pradědem

Ve dnech 10. až 12. června 2024 se sedm našich odvážných bronzových a stříbrných dofáků zúčastnilo dobrodružné expedice v rámci programu DofE ve Vrbnu pod Pradědem a jeho okolí. Cílem expedice bylo, aby každý účastník směnil určitý počet zápalek za zajímavé věci od kolemjdoucích. Tento úkol nebyl jen o obchodních dovednostech, ale také o komunikaci a schopnosti navázat kontakt s cizími lidmi. Naši studenti se této výzvy zhostili s nadšením a kreativitou. Výsledkem pak byly nejen cenné předměty, ale i nové zážitky a příběhy.
Během expedice studenti ušli spoustu kilometrů, zdolali nejedu přírodní překážku, ale také si prověřili svou fyzickou a psychickou zdatnost, schopnost orientace v terénu a týmovou spolupráci. I přes náročné trasy si všichni udrželi dobrou náladu a vzájemně se podporovali. Jeden z večerů pak strávili u ohně, kde si opekli špekáčky a sdíleli své zážitky z uplynulého dne.
Letošní expedice byla pro naše studenty nejen výzvou, ale také příležitostí k osobnímu růstu a posílení týmového ducha. Všichni účastníci si expedici užili a už teď se těší na další dobrodružství, která je čekají v rámci programu DofE na zlaté úrovni. 🙂
 
Mgr. Tereza Kozielová 
 
fota zde

Mohla by zaujmout tato aktualita

loading