Adaptační kurz 1. A

Adaptační kurz 1. A

Nový školní rok zahájila třída 1. A adaptačním kurzem v Rožnově pod Radhoštěm. Adapťák byl pro nás od prvního okamžiku opravdovým dobrodružstvím – nevěděli jsme, kdo jsou naši spolužáci či paní profesorky, a poprvé jsme se viděli na ostravském vlakovém nádraží.
 
Cesta byla opravdu náročná. Nejen, že jsme dvakrát jsme přestupovali do jiných vlaků, ale neminulo nás ani zpoždění. Po pár hodinách cestování a pěší chůze jsme konečně dorazili do kempu Camping Rožnov, kde nás čekali členové agentury Ouky Douky, kteří si pro nás připravili seznamovací a zábavné hry. Program nás velmi bavil i přes to, že někteří z nás byli unavení. Nakonec ale všechny aktivity byly fajn a poznali jsme se z jiných stránek, než bychom se seznámili ve škole. V kempu nám celé dva dny výborně vařili, spali jsme v pěkných chatkách a krásně nám vyšlo i počasí. Navštívili jsme také Svět kamenů, ze kterého si několik z nás odvezlo suvenýry. Nakonec jsme na vlakové nádraží vyrazili přes rožnovské náměstí.

Při zpáteční cestě se spolu již všichni bavili a stále byl slyšet smích. Tyto dva dny pro nás byly plné zážitků a nových přátelství. Už teď se těšíme na další spolu prožité chvíle!

Barbora Dujsíková, 1. A

Foto zde

Mohla by zaujmout tato aktualita

loading