Gymnázium Josefa Kainara prezentuje…Prezentiádu!!!

Gymnázium Josefa Kainara prezentuje…Prezentiádu!!!

Tak už jsme se zase jednou zúčastnili krajského kola Prezentiády, ze které se již na naší škole pomalu stává tradice. Dne 5. 4. 2018 se konalo na Střední průmyslové škole elektrotechniky a informatiky v Ostravě krajské kolo Prezentiády, do kterého jsme postoupili z kola nominačního.
Nechtěli jsme se příliš nudit, a tak jsme si řekli, že se našimi prezentacemi skutečně pobavíme, protože jinak by se soutěž pro nás stala pouhou formalitou. No ale možná jsme neměli tolik podceňovat konkurenci. I oni se rozhodli, že zábava je více než cíl. Ač žáci z týmu, který se umístil na druhém místě, nebyli největší vzrůstem, tak duchem určitě ano. Za to, co provedli, jsme je proklínali, jelikož naše bránice nás bolely tak, že jsme je skoro prosili, aby na chvíli zkusili opět zvážnit. Ale i přes tento úctyhodný výkon jsme je dokázali trumfnout. Naše prezentace sice nestačila na jejich srdečný humor, ale zato jsme dovedli umění prezentace k dokonalosti.
A nesmíme také zapomenout na náš druhý tým, který i přesto, že nebyl tím lepším z naší školy, rozhodně patřil mezi ty lepší v tomto kole a umístil se na krásném 5. místě z 11 partiček.
Dík za tento pěkný zážitek patří žákům sekundy, jmenovitě Tomáši Langerovi, Petře Jančíkové a Evě Raunigové z týmu Dreamers a také hlavně vítězům týmu TriplePower Vendule Černé, Jolaně Kurkové a Barboře Plačkové.
Nyní nás čeká jediné. Tým TriplePower se utká s těmi nejlepšími z Česka a Slovenska v Grandfinále pořádané dne 26. 4. 2018 Ekonomicko-správní fakultou Masarykovy univerzity v Brně.
Jdeme se porvat o vítězství.

PaedDr. Věra Miketová

Fotogalerie je zde.

Mohla by zaujmout tato aktualita

loading