GYMPLFEST 2022

GYMPLFEST 2022

A je to tady – všemi očekávaná událost plná lahodného občerstvení, pestrobarevné výzdoby, hudbou nabitých kapel, ale především plná lidí, kteří jí dodávají tu skvělou atmosféru.

Dne 3. 6. 2022 se na zámku v Hlučíně konal oblíbený GymplFest. Hned při vstupu do areálu jste si mohli všimnout usměvavých tváří především studentů 2. A, kteří se z velké části podíleli na průběhu této akce. Zvlášť pyšní jsme byli na pódium ozdobené šesti sty balónky nafouknutými z lásky bez jakéhokoliv kompresoru. 😊

Svá bříška jste si mohli naplnit díky několika stánkům. Každý si přišel na své – okusit jste mohli od sladkého waflového pokušení až po slané hamburgerové dobroty … A nezbývalo nic jiného než to vše spláchnout dobrými míchanými nápoji. Lavičky a stoly byly postaveny tak, abyste si mohli naplno užít i pohledu na naše nadané hudebníky. A také že jich nebylo málo!  Proto pro ně byly přichystány dvě stage. Lehký vánek společně s paprsky zapadajícího slunce nás doprovázel při premiéře tomboly, kde byly připraveny opravdu krásné a užitečné ceny, za které jsme vděční našim sponzorům. Každý, kdo na GymplFest přišel, určitě potvrdí, že to byla opět úžasná a povedená akce.

Děkujeme všem vystupujícím za krásný kulturní zážitek a návštěvníkům za přízeň a účast. Už se těšíme na další ročník Gymplfestu!

Elen Kaspříková, 2. A

Odkaz na fotogalerii a video

Mohla by zaujmout tato aktualita

loading