I letos máme oceněné dofáky 

I letos máme oceněné dofáky 

Ve čtvrtek 21. 3. 2024 se studenti zapojení do programu DofE, který nabízí mladým lidem možnost vyzkoušet si různé aktivity, rozvíjet dovednosti a zapojit se do dobrovolnické práce či jim pomáhá  budovat sebevědomí, odolnost a schopnost spolupráce, zúčastnili bronzovo-stříbrné ceremonie na Slezské univerzitě v Karviné. 
 
Nela Veselá, Anna Zonková, Hana Drobilíková i Adam Kocur úspěšně dokončili bronzovou úroveň, a tak měli tu čest převzít bronzový odznáček a certifikát. Jejich úspěchy představují především individuální snahu a pracovitost, ale také podporu, kterou získali od svých blízkých. Ceremonie samotná byla nabitá emocemi a inspirací. Účastníci měli příležitost sdílet své zkušenosti s ostatními.
 
„Je skvělé vidět, jak mladí lidé vytrvale pracují na dosažení svých cílů a jak se těší z úspěchů svých spolužáků. DofE není jen o získání odznaku, ale o snaze nalézt sám sebe,” uvedla koordinátorka programu na gymnáziu. 
 
A protože ceremonií to nekončí, ba naopak právě začíná, všichni čtyři studenti jsou již teď téměř u konce při plnění stříbrné úrovně a velmi se těší na expedici, která proběhne v závěru tohoto školního roku.
 
Mgr. Tereza Kozielová
 

Mohla by zaujmout tato aktualita

loading