Srdeční záležitost

Srdeční záležitost

V sobotu 11. května 2024 se konalo Grandfinále soutěže v prezentování – Prezentiády. Z krajského kola postoupil tým kvarty ve složení Eliana Kalabisová, Ester Kamrádová a Jiří Tomáš společně s dalšími 35 týmy z celého Česka a Slovenska.

Týmy byly rozděleny do tří skupin, ve kterých celé dopoledne postupně prezentovaly. Z každé skupiny mohly postoupit pouze týmy dva. Viděli jsme skvělé prezentace, proto jsme se obávali, že šance na výhru bude velmi malá. Po skončení prezentování v dopoledním bloku následoval oběd a vyhlášení postupujících týmů bylo až po něm.

Celou obědovou pauzu nás sžírala netrpělivost, protože jsme si moc přáli postoupit dál. Asi kvůli tomu nám ty řízky nechutnaly tak, jak nám obvykle chutnají.

Na postup do dalšího kola, ve kterém prezentovalo šest nejlepších skupin, jsme naší usilovnou prací nakonec přece jen dosáhli. Výsledné pořadí bylo velmi těsné, první a druhé místo dělil pouze dvousekundový překrok časového limitu. A my jsme si s prezentací na téma „Srdeční záležitost“ vybojovali celkové páté místo.

Domů jsme si kromě výherních cen a diplomů odnesli také nové zkušenosti a nezapomenutelné zážitky a věříme, že se nám bude v příštím ročníku Prezentiády dařit ještě lépe a posuneme se na vyšší příčku.

tým Kalamáry

 

Mohla by zaujmout tato aktualita

loading