Studenti předvedli své dovednosti – Studenti studentům 2017

Studenti předvedli své dovednosti – Studenti studentům 2017

V úterý 18. dubna 2017 se na našem gymnáziu konaly přijímací zkoušky pro sedmáky, kteří se od příštího školního roku chtějí stát žáky naší školy.

Studenti si díky tomu užívali kulturní program, který si pro ně připravili jejich spolužáci – konala se totiž oblíbená akce Studenti studentům. Také tento rok se organizace akce chopila Karin Krettková z V. a moderování bezchybně zvládli studenti Tereza Hubáčková (V.) a Filip Dostál (3. A).

Úvodním číslem letošního představení bylo vystoupení školního pěveckého sboru pod vedením profesorky Marty Humplíkové a za doprovodu školní hudební skupiny, která následovně zahrála několik dalších skladeb. Po tomto „hromadném“ vystoupení se představilo hudební duo Barbora Smolková (housle) a Nela Starowiczová (keyboard) z kvarty. Jedinečným zážitkem byla akordeonová kreace Hany Koskové, která zahrála svou vlastní skladbu.

Kromě těchto hudebních čísel se představily mažoretky z primy Jolana Kurková a Magdaléna Malcharková, spartakiádní „poupata“ z tercie a na závěr stand-up komik František Solař, který si připravil výstup o tom, co všechno mu naše škola dala.

Mgr. Markéta Haburová

Video je zde.

Mohla by zaujmout tato aktualita

loading