Závěrečná expedice programu DofE na bronzové úrovni

Závěrečná expedice programu DofE na bronzové úrovni

Dne 15.-16. 6. 2023 jsme se v rámci programu DofE zúčastnili závěrečné expedice na bronzové úrovni. Naše trasa začínala na nádraží ve Lhotce nad Bečvou. Z tohoto výchozího bodu jsme se přes Valašské Meziříčí po červené trase dostali do kempu Bystřička, kde jsme vyčerpaní po dlouhé cestě konečně rozložili stany a přesunuli se k táboráků. 

Ráno jsme se probudili plní nadšení z toho, co další den přinese. Po snídani jsme rychle sbalili své věci a vyrazili na další část cesty. Tentokrát jsme se vydali po modré turistické značce směrem do Vsetína. Byť příroda, kterou jsme na naší cestě míjeli, byla dechberoucí, těšili jsme se s každým krokem z toho, že jsme stále blíže a blíže našemu cíli. 

Na vsetínském nádraží jsme s pocity radosti i úlevy dokončili naši dobrodružnou expedici. Všichni jsme byli nadšení z toho, co jsme společně za tyto dva dny dokázali a jak jsme se vzájemně podporovali. Při zpáteční cestě vlakem domů jsme sdíleli naše zážitky a vzpomínky. A také jsme se shodli na tom, že se už teď těšíme na expedici stříbrnou.

Hana Drobilíková, Adam Kocur, Nela Veselá, Anna Zonková, studenti tercie 

 

Mohla by zaujmout tato aktualita

loading